Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Deze actie is inmiddels gesloten

Het meisje in het ijs van Robert Bryndza is verschenen! Een ijzersterkte thriller voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

  En jij kan deze thriller winnen!

De Boekerij heeft twee exemplaren van Het meisje in het ijs beschikbaar gesteld om te verloten onder onze lezers!

Wil jij kans maken geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Hoe heten het tweede en het derde deel van deze serie in de oorspronkelijke taal?





Wij verloten de twee exemplaren onder de inzenders van het goede antwoord. Vul in het invulveld hieronder het antwoord in. Vergeet niet je naam en adres in te vullen. Meedoen kan tot en met 24 januari 2018. Kort na deze datum maken we de winnaars bekend.

De winnaars zijn:

- Annelies de Waal
- Mieke Koppers

Van harte gefeliciteerd!



De nieuwste recensies >
Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Wie er breekt
Laura Lippman

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Manzanilla
José Kruijer

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Over de grens
Ellen den Hollander

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

De tattooverzamelaar
Alison Belsham

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Breng me terug
B.A. Paris

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Confrontatie!
Esther van der Ham

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Verraad
J.D. Robb

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Weduwen
Lynda La Plante

Website Security Test