Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Deze actie is inmiddels gesloten

Het meisje in het ijs van Robert Bryndza is verschenen! Een ijzersterkte thriller voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

  En jij kan deze thriller winnen!

De Boekerij heeft twee exemplaren van Het meisje in het ijs beschikbaar gesteld om te verloten onder onze lezers!

Wil jij kans maken geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Hoe heten het tweede en het derde deel van deze serie in de oorspronkelijke taal?





Wij verloten de twee exemplaren onder de inzenders van het goede antwoord. Vul in het invulveld hieronder het antwoord in. Vergeet niet je naam en adres in te vullen. Meedoen kan tot en met 24 januari 2018. Kort na deze datum maken we de winnaars bekend.

De winnaars zijn:

- Annelies de Waal
- Mieke Koppers

Van harte gefeliciteerd!



De nieuwste recensies >
Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Beste vrienden
Sophie Hannah

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Pas op voor de buren
Hilde Vandermeeren

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Driest
Dinie Bell

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Super de luxe
Suzanne Vermeer

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Casa Ibiza
Linda van Rijn

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

De vrouw die terug moest
Lina Bengtsdotter

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

De kracht van velen
Mirjam Hildebrand

Win Het meisje in het ijs van Robert Bryndza

Het dodenhuis
Sarah Pinborough

Website Security Test