Win Vertrouw mij van Jessica Vallance
Deze actie is inmiddels gesloten

Vertrouw mij van Jessica Vallance is een thriller voor de fans van Clare Mackintosh, B.A. Paris en Ruth Ware.


  Charlotte is een pleaser, ze schept er groot genoegen in mensen te helpen. Dus wanneer ze in een steeg een bewusteloze man aantreft, beschouwt ze dat als haar finest hour en regelt ze dat hij in het ziekenhuis terechtkomt. De ouders van de man zijn dankbaar dat ze zich over hem ontfermd heeft, maar zijn zus Rebecca is een heel ander verhaal. Rebecca mag Charlotte niet en bovendien vertrouwt ze haar niet. Maar ook Rebecca heeft zo haar geheimen. Naarmate de tijd verstrijkt groeit het wantrouwen tussen de twee vrouwen. Wie gaat het verst om haar geheimen verborgen te houden? En tot welke prijs?

Jessica Vallance woont en werkt in Bournemouth. Ze heeft gewerkt als scenarioschrijver en freelancejournalist. Vertrouw mij is haar debuut.

Voor meer over dit boek en een leesfragment klik hier


Nieuwsgierig? Van De Fontein Romans & Spanning mogen wij een exemplaar verloten onder onze lezers.

Wil je een kans maken? Geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Vanuit welk perspectief wordt Vertrouw mij geschreven?

 
Het exemplaar wordt verloot onder de inzenders met het goede antwoord. Vergeet niet je naam en adres goed in te vullen. Je kunt meedoen tot en met zondag 25 augustus 2019, kort na deze datum zullen wij de winnaar bekend maken.

De winnaar is:

Hanneke Tinor-Centi

Van harte gefeliciteerd!

- Let op dat je inschrijft met de juiste adresgegevens. Bij een fout in het post- of mailadres kan de uitgever niet verplicht worden een tweede exemplaar te sturen.



De nieuwste recensies >
Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

High class date
Vera Stupenea

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Kwijt
Haylen Beck

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Het bloemenmeisje
Anya Niewierra

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Kwijt
Sandra J. Paul

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Slachtoffer 2117
Jussi Adler-Olsen

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Uit het oog
Nicola Rayner

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

De zilverweg
Stina Jackson

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Familiegeluk
Barbara Sevenstern

Website Security Test