Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Vertrouw mij van Jessica Vallance is een thriller voor de fans van Clare Mackintosh, B.A. Paris en Ruth Ware.


  Charlotte is een pleaser, ze schept er groot genoegen in mensen te helpen. Dus wanneer ze in een steeg een bewusteloze man aantreft, beschouwt ze dat als haar finest hour en regelt ze dat hij in het ziekenhuis terechtkomt. De ouders van de man zijn dankbaar dat ze zich over hem ontfermd heeft, maar zijn zus Rebecca is een heel ander verhaal. Rebecca mag Charlotte niet en bovendien vertrouwt ze haar niet. Maar ook Rebecca heeft zo haar geheimen. Naarmate de tijd verstrijkt groeit het wantrouwen tussen de twee vrouwen. Wie gaat het verst om haar geheimen verborgen te houden? En tot welke prijs?

Jessica Vallance woont en werkt in Bournemouth. Ze heeft gewerkt als scenarioschrijver en freelancejournalist. Vertrouw mij is haar debuut.

Voor meer over dit boek en een leesfragment klik hier


Nieuwsgierig? Van De Fontein Romans & Spanning mogen wij een exemplaar verloten onder onze lezers.

Wil je een kans maken? Geef ons dan antwoord op de volgende vraag:

Vanuit welk perspectief wordt Vertrouw mij geschreven?

 
Het exemplaar wordt verloot onder de inzenders met het goede antwoord. Vergeet niet je naam en adres goed in te vullen. Je kunt meedoen tot en met zondag 25 augustus 2019, kort na deze datum zullen wij de winnaar bekend maken.


- Let op dat je inschrijft met de juiste adresgegevens. Bij een fout in het post- of mailadres kan de uitgever niet verplicht worden een tweede exemplaar te sturen.



Vul hieronder je adresgegevens, je emailadres en antwoord in:

Naam:
Straat
Huisnr:
Postcode:
Woonplaats:
Emailadres:
Antwoord:
CAPTCHA Image
Typ bovenstaande code over: [ Nieuwe code ]
 
De nieuwste recensies >
Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

De eilanden
Suzanne Vermeer

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Onder mijn huid
Marijke Verhoeven

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Nashville
Antonia Michaelis

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Backpack
Marlies Slegers

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Stillhouse Lake
Rachel Caine

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Verwante geesten
Gwenda Bond

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Het meisje en de nacht
Guillaume Musso

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Ruis
Lydia van Houten

Win Vertrouw mij van Jessica Vallance

Ik volg je
Lisa Jewell

Website Security Test