Donker water van Robert Bryndza
Persbericht
Door: Uitgeverij Boekerij op 18 september 2018

Bij uitgeverij Boekerij verschijnt op 2 oktober Donker water van Robert Bryndza.

 Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge.

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.


  Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.



Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te winnen, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op de zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers over Het meisje in het ijs

'Een  meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw

'Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin

Robert Bryndza werd in Groot-Britannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.

Donker water - Robert Bryndza - Paperback, 368 blz. - ISBN: 978902585115 - Prijs € 15,99

Uitgeverij Boekerij



Bezoekersreacties:

Kerst 2018
Website Security Test