Zes redenen om Olive dood te wensen...
Persbericht
Door: De Fontein romans & spanning op 2 augustus 2019

Voor de fans van Big Litte Lies en Desperate Housewives

Op 6 augustus verschijnt Iets te verbergen van Jo Spain. Deze thriller is een echte pageturner!  


Olive Collins heeft drie maanden dood in haar huis gelegen. Haar buren in de gated community – een verzameling van voorbeeldige huizen, gras netjes gemaaid, de bewoners rijk en succesvol – zeggen geschokt te zijn, maar niemand van hen heeft opgemerkt dat ze haar al een tijdje niet hadden gezien. 
De politie stelt een onderzoek in waarbij langzaam maar zeker barsten in de façades verschijnen. Bovendien blijkt elk van de buren wel een reden te hebben om Olive dood te wensen… 

'Een moderne variant op Agatha Christie: één setting, meerdere verdachten en talloze motieven. Briljant gedaan!' – Irish Times 

'Na het lezen van dit boek ga je je buren met heel andere ogen bekijken. Wat een geweldige thriller!' – Goodreads.com '

De schrijfstijl van Jo Spain is sterk en helder. Ze weet de lezer voortdurend op het verkeerde been te zetten en houdt vaart in het verhaald.' – Hebban.nl 

Jo Spain | Iets te verbergen | ISBN 9789026148330 | € 19,99

Nieuwsgierig? Lees hier een fragment


 
  Jo Spain werkte eerder als adviseur op Economische Zaken bij het Ierse parlement. Haar debuut Ik beken werd een bestseller in Ierland. Ze woont met haar man en vier kinderen in Dublin.

De Fontein romans & spanning



Bezoekersreacties:

Boeken algemeen
Website Security Test