Anders
Anita Terpstra

Anders

Oordeel:


ISBN: 9789023488538

Uitgever:
Cargo

Verschenen:
2014

Pagina's: 304


Overige edities:

9789023486039
E-book


Omschrijving:
Alma Meester en haar man Linc vormen zo op het eerste gezicht een gelukkig gezin met hun kinderen Iris en Sander. Maar dan verdwijnen de elfjarige Sander en zijn vriendje tijdens een vakantiekamp. Het lichaam van het vriendje wordt gevonden, Sander is spoorloos verdwenen. Vijf jaar later meldt Sander zich bij een politiebureau in Duitsland. Dolgelukkig sluiten Alma en Linc hun zoon weer in de armen, maar de hereniging verloopt allerminst vlekkeloos. De twijfel slaat toe: is Sander wel wie hij zegt te zijn? In een poging de waarheid te achterhalen moet het gezin voor eens en voor altijd uitzoeken wat er tijdens het kamp precies is gebeurd.






Oordeel VrouwenThrillers.nl:

Recensie Anoushka op 7 juli 2014:

Anders van Anita Terpstra is een boek dat je in een ruk uitleest. Je wordt meegezogen in de wereld van Alma, haar man Linc en hun kinderen Iris en Sander. Het verhaal begint meteen spannend, met de verdwijning van de elfjarige Sander en zijn vriendje tijdens een kampdropping. Alma zoekt mee naar haar zoon in de bossen, ziet een man wegduiken en de politie met hun honden gaan er achteraan. Maar dan komt het telefoontje dat Linc het vriendje van Sander heeft gevonden, vermoord. Van Sander is echter geen spoor te vinden. Het gezin gaat ten onder aan de spanningen die ze zes jaar lang moeten doormaken omdat ze niet weten wat er met Sander is gebeurd. Alma is er van overtuigd dat hij nog leeft en blijft de media opzoeken om haar zoon terug te vinden. De euforie is groot als hij zes jaar later een politiebureau binnenstapt en vertelt wie hij is. Maar dan begint het verhaal pas echt.

Anders is een origineel verhaal met een goed uitgewerkt plot en een beklemmende sfeer die je niet los laat. De spanningsboog deugt en je wilt weten hoe het nu precies in elkaar zit. Anders is een verhaal dat gaat over de nachtmerrie van iedere ouder en daardoor zo goed inleefbaar is dat je als lezer alle twijfels die ontstaan begrijpt. Sterk is ook de twist in het verhaal waar ik niet zoveel over kan vertellen omdat ik dan teveel weggeef maar dat maakt dat je de gebeurtenissen met andere ogen gaat bekijken. 

Anders is een spannend boek dat er ook voor zorgt dat je over jezelf gaat nadenken. Een aanrader voor de liefhebbers van Marelle Boersma en Linda Jansma.
Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Het kwaad in ons

Het kwaad in ons
Corine Hartman

Chateau de Provence

Chateau de Provence
Marelle Boersma

Kleine zus

Kleine zus
Isabel Ashdown

Verraad

Verraad
J.D. Robb

Op het spel

Op het spel
Karen Rose

De sekte herrijst

De sekte herrijst
Mariette Lindstein

Helemaal alleen

Helemaal alleen
Mary Higgins Clark

Ademnood

Ademnood
Belinda Aebi

Marionet

Marionet
Daniel Cole

Website Security Test