De tweeling van Summerbourne
Emma Rous

De tweeling van Summerbourne

bolcom.pngPrijs: 16.95

logo_bookspot_120x90_2018
Geen Bookspotinfo aanwezig.

ISBN: 9789024581122

Uitgever: Luitingh Sijthoff

Verschenen: 2019

Categorie: Spannende roman


Omschrijving:
De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden?






Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Obsessie

Obsessie
Jet van Vuuren

Jager in de nacht

Jager in de nacht
Chris Carter

Op het spel

Op het spel
Karen Rose

Moordende hitte

Moordende hitte
Sophie Wester

Wintereiland

Wintereiland
Katrine Engberg

Sterftij

Sterftij
S.K. Tremayne

Niemand zeggen

Niemand zeggen
M.J. Arlidge
(Midprice)

Koraalrif

Koraalrif
Suzanne Vermeer

Website Security Test