De tweeling van Summerbourne
Emma Rous

De tweeling van Summerbourne

logo_bookspot_120x90_2018Prijs: 12.50
Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis
Paperback

ISBN: 9789024581122

Uitgever: Luitingh Sijthoff

Verschenen: 2019

Categorie: Spannende roman


Omschrijving:
De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden?






Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Bloedheet

Bloedheet
Annet Hulst

Dodelijk verlangen

Dodelijk verlangen
Jennefer Mellink
(E-book)

Basta!

Basta!
Jet van Vuuren
(Goedkope editie)

Liegbeest

Liegbeest
Jet van Vuuren
(Goedkope editie)

De Minnaar

De Minnaar
Jet van Vuuren
(Goedkope editie)

Een vorm van verraad

Een vorm van verraad
Lieneke Dijkzeul
(Midprice)

De vermissing

De vermissing
Michael Berg

Het vijfde meisje

Het vijfde meisje
J.D. Barker
(Midprice)

Het veilige huis

Het veilige huis
Nicci French
(Midprice)

De rode kamer

De rode kamer
Nicci French
(Midprice)

Website Security Test