De tweeling van Summerbourne
Emma Rous

De tweeling van Summerbourne

bolcom.png
Geen Bol.com info aanwezig.

ISBN: 9789024581122

Uitgever: Luitingh Sijthoff

Verschenen: 2019

Categorie: Spannende roman


Omschrijving:
De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden?






Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Target

Target
Hanneke Meier
(E-book)

Huisgenoten

Huisgenoten
Marit Vanström

Jij bent de volgende

Jij bent de volgende
Vera Kurian
(Midprice)

Meer cocktailmoorden gebundeld

Meer cocktailmoorden gebundeld
De Moordwijven
(E-book)

De hel

De hel
Carmen Mola

Bonuskind

Bonuskind
Saskia Noort
(Pocket)

Wie zint op wraak

Wie zint op wraak
Bo Svernström
(Pocket)

Molotov cocktail

Molotov cocktail
De Moordwijven
(E-book)

Website Security Test