De tweeling van Summerbourne
Emma Rous

De tweeling van Summerbourne

bolcom.pngPrijs: 18.99

logo_bookspot_120x90_2018
Geen Bookspotinfo aanwezig.

ISBN: 9789024581122

Uitgever: Luitingh Sijthoff

Verschenen: 2019

Categorie: Spannende roman


Omschrijving:
De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden?






Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Waar is Grace

Waar is Grace
Emily Elgar

Zwart zout

Zwart zout
Will Dean

Zo een mooi meisje

Zo een mooi meisje
Carla Kovach

Stil maar

Stil maar
Carla Kovach
(Goedkope editie)

Perfecte stilte

Perfecte stilte
Helen Fields

Hellegat

Hellegat
Tica Morgan

De dans van de tulpen

De dans van de tulpen
Ibon Martín
(Midprice)

Het verdwijnpunt

Het verdwijnpunt
Elizabeth Brundage

Website Security Test