Een onverwacht genoegen
Amanda Kyle Williams

Een onverwacht genoegen

bolcom.pngPrijs: 14.95

logo_bookspot_120x90_2018
Geen Bookspotinfo aanwezig.



Oorspronkelijke titel:
The stranger you seek (2011)

Vertaling: Kris Eikelenboom

ISBN: 9789026134166

Uitgever: de Fontein Romans & Spanning

Verschenen: 2011

Pagina's: 335

Overige edities:

9789026128929
E-book


Omschrijving:
Een psychopatische seriemoordenaar zaait dood en verderf onder de bevolking van Atlanta. De lichamen van de slachtoffers vertonen naast messteken ook sporen van beten. Als er bij de afdeling Moordzaken een brief van de mogelijke dader binnenkomt met de tekst Ben ik de vreemdeling die je zoekt?, schakelt rechercheur Rauser zijn goede vriendin Keye Street in. Keye heeft haar eigen detectivebureau, dat ze oprichtte nadat ze bij de FBI werd ontslagen vanwege haar drankprobleem. Dan komt er een nieuwe brief van de dader met daarin een verwijzing naar de reden van Keyes ontslag bij de FBI. De moordenaar is angstvallig goed op de hoogte van haar privéleven...



Extra informatie:
- Een onverwacht genoegen is het eerste boek met hoofdpersoon Keye Street.





Oordeel VrouwenThrillers.nl:

Recensie Cocky op 7 juni 2011:

Wishbone, zoals de moordenaar door de kranten wordt genoemd, vermoordt en verminkt zijn slachtoffers op gruwelijke wijze. De politie staat voor een raadsel. Rechercheur Rauser schakelt zijn goede vriendin Keye Street in om te helpen.
Ik heb genoten van Een onverwacht genoegen. Juist omdat het anders is dan andere thrillers. De mix van spanning en humor is me erg goed bevallen. Keye Street wordt op een zeer menselijke manier neergezet. Haar overwonnen drankprobleem pijnigt haar nog steeds en ze beseft dat een verslaafde een verslaafde blijft. Ze bezit een heerlijk gevoel voor sarcastische humor. Hoewel ik eerst hierdoor een beetje moeilijk in het boek kwam, kan ik aan het einde alleen maar van haar houden.
Wishbone plaatst zijn blogs op knifeplay.com, wat een zeer spannende afwisseling geeft. Hier vertelt hij over wat hij met zijn slachtoffers gaat doen of heeft gedaan, waardoor je een kijkje krijgt in een zeer zieke geest. Op een gegeven moment raakt Keye’s leven verstrengeld met dat van Wishbone en volgt een kat en muisspel. Dit kat en muisspel speelt Amanda Kyle Williams ook met de lezer, want telkens als je denkt dat je het door hebt, weet ze je op een subtiele wijze op het verkeerde been te zetten. Twist op twist volgt, zodat het tot het einde toe spannend blijft. Kortom, een topper van een debuut.
Bezoekersreacties:



Jet (31) op 15 november 2011:
Dit is een boek waar ik moeilijk in kwam. Als je er eenmaal inzit dan is het een spannend en goed lezend boek. Op de achterflap staat voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Jilliane Hofman dit is waar, voor een debuut is dit boek erg goed. De bevolking van Atlanta leeft in angst omdat er een moordenaar dood en verderf zaait. De slachtoffers zitten onder de messteken en op bepaalde plekken hebben ze beten. Als de mogelijke dader contact opneemt met de afdeling moordzaken, schakelt rechercheur Rauser zijn goede vriendin Keye Street in. Keye is privedetective en gaat samen met Rauser op onderzoek uit. Wanneer de moordenaar weer contact opneemt blijkt dat hij wel angstvallig goed op de hoogte is van Keyes priveleven. Enig puntje waar ik me wel aan heb gestoord, dat er erg veel spelfouten in het boek staan.
Oordeel:

justine (53) op 23 februari 2011:
Uitgelezen: Een onverwacht genoegen van Amanda Kyle Williams.Ik heb net het boek uitgelezen, en na een hele moeizame start, waaronder slecht lopende zinnen en spelfouten, wordt het na blz 150 toch nog spannend, Dan zakt het verhaal weer in, gebeurt er ineens heel veel, en de dader wordt hup zomaar ineens uit de mouw getoverd. Net of dat de schrijfster zelf nog niet wist hoe het ging aflopen. Voor mij geen herhaling van deze schrijfster.
Oordeel:

Pas verschenen >
Waar is Grace

Waar is Grace
Emily Elgar

Zwart zout

Zwart zout
Will Dean

Zo een mooi meisje

Zo een mooi meisje
Carla Kovach

Stil maar

Stil maar
Carla Kovach
(Goedkope editie)

Perfecte stilte

Perfecte stilte
Helen Fields

Hellegat

Hellegat
Tica Morgan

De dans van de tulpen

De dans van de tulpen
Ibon Martín
(Midprice)

Het verdwijnpunt

Het verdwijnpunt
Elizabeth Brundage

Website Security Test