De Puzzelaar (Ebook)
Marit Vanström

De Puzzelaar
Ondertitel: De Puzzelaar 1
ISBN: 9789047205630

Uitgever: Ambo|Anthos

Editie: E-book

Pagina's: 158


Omschrijving:
Rechercheur Lianne Bloemen heeft ondanks haar jonge leeftijd al veel ervaring en trainde zelfs bij de FBI. Toch staat ze nu op non-actief, omdat ze de vermoedelijke seriemoordenaar Faro in de boeien had geslagen op basis van onrechtmatig verkegen bewijs. Dan wordt er een lugubere vondst gedaan: een moordenaar heeft lichaamsdelen van zes mensen gepresenteerd als één lijk. Er is behoefte aan Liannes expertise en ze ontdekt al snel een link tussen de slachtoffers: alle vijf waren proefpersoon voor een nieuw medicijn. Lianne is gedreven de zaak op te lossen en gaat undercover. Het lijkt een slimme manier om zich verborgen te houden voor Faro, die heeft gezworen wraak te nemen voor zijn arrestatie. Maar ze is allesbehalve veilig.



Extra informatie:
- De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, dat verschijnt in twee delen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll.




Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Bevroren goud

Bevroren goud
Cilla Börjlind, Rolf Börjlind

Sneeuwspoor

Sneeuwspoor
Rudy Morren

Onvindbaar

Onvindbaar
Kathy Tailor

Nooit meer alleen

Nooit meer alleen
Angelique Haak

Natan Z.

Natan Z.
Arjan Alberts
(Midprice)

De echtgenotes

De echtgenotes
Tarryn Fisher

De Puzzelaar

De Puzzelaar
Marit Vanström
(E-book)

De Puzzelaar - 2

De Puzzelaar - 2
Marit Vanström
(E-book)

Alex B.

Alex B.
Arjan Alberts

Grenzeloos

Grenzeloos
Marlies Slegers

Website Security Test