De Puzzelaar (Ebook)
Marit Vanström

De Puzzelaar
Ondertitel: De Puzzelaar 1
ISBN: 9789047205630

Uitgever: Ambo|Anthos

Editie: E-book

Pagina's: 158


Omschrijving:
Rechercheur Lianne Bloemen heeft ondanks haar jonge leeftijd al veel ervaring en trainde zelfs bij de FBI. Toch staat ze nu op non-actief, omdat ze de vermoedelijke seriemoordenaar Faro in de boeien had geslagen op basis van onrechtmatig verkregen bewijs. Dan wordt er een lugubere vondst gedaan: een moordenaar heeft lichaamsdelen van zes mensen gepresenteerd als één lijk. Er is behoefte aan Liannes expertise en ze ontdekt al snel een link tussen de slachtoffers: alle zes waren proefpersoon voor een nieuw medicijn. Lianne is gedreven de zaak op te lossen en gaat undercover. Het lijkt een slimme manier om zich verborgen te houden voor Faro, die heeft gezworen wraak te nemen voor zijn arrestatie. Maar ze is allesbehalve veilig.



Extra informatie:
- De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, dat verschijnt in twee delen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll.
- Voor recensie ga naar De Puzzelaar 2





Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Bloedzuster

Bloedzuster
Anita Kroef

Water en wolfskers

Water en wolfskers
Anke Verbraak

Een zondagskind

Een zondagskind
Tana French

Geheugenspel

Geheugenspel
Nina Verheij

De villa

De villa
James Patterson, Brendan DuBois

Dun ijs

Dun ijs
Noortje Brink
(E-book)

Malorie

Malorie
Josh Malerman

Spiegelman

Spiegelman
Lars Kepler

Familiediner

Familiediner
Linda van Rijn

Website Security Test