Hotel Havana (Ebook)
Noortje Brink

Hotel Havana

bolcom.pngPrijs: 2.99

logo_bookspot_120x90_2018
Geen Bookspotinfo aanwezig.

ISBN: 9789047206576

Uitgever: Loft Books

Editie: E-book


Omschrijving:

In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink verandert de huwelijksreis van Lotte en Frank in een nachtmerrie. Voor de fans van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk. In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink gaan de zwangere Lotte en haar nieuwbakken echtgenoot Frank op huwelijksreis naar Cuba. Ze kennen elkaar pas zes maanden: het was liefde op het eerste gezicht en toen bleek dat Lotte in verwachting was, besloten ze meteen te trouwen. Door alle commotie hebben ze al een tijd geen goed gesprek kunnen voeren en Lotte hoopt dat ze op Cuba eindelijk tijd voor elkaar hebben. Maar tijdens de vlucht reageert Frank ontwijkend op haar vragen en na aankomst lijkt hij liever samen te zijn met hun reisgenoten Bianca en Gert-Jan dan met haar. Als ze in de dagen die volgen ook veel tijd met zijn vieren doorbrengen, krijgt Lotte het gevoel dat Frank steeds verder van haar afdrijft. Heeft ze zich in hem vergist, of speelt er iets anders?







Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Wiegelied

Wiegelied
Floris Kleijne
(E-book)

Zomerfeest bij gaslicht

Zomerfeest bij gaslicht
Floris Kleijne
(E-book)

Parijs

Parijs
Kiki van Dijk

Onder druk

Onder druk
Diverse auteurs

Obscuritas

Obscuritas
David Lagercrantz

Gstaad

Gstaad
Kiki van Dijk
(Goedkope editie)

De weg naar huis

De weg naar huis
Sebastian Fitzek

Sneeuwwit

Sneeuwwit
Samuel Bjørk

Website Security Test