De hoofdrol
Janice Hallett

De hoofdrol

bolcom.pngPrijs: 22.99

logo_bookspot_120x90_2018Prijs: 22.99



ISBN: 9789401618649

Uitgever: Xander Uitgevers

Verschenen: november 2022

Categorie: Detectiveroman

Overige edities:

9789401618410
E-book


Omschrijving:

Een verbluffend slimme, moderne Agatha Christie, een ingenieuze puzzelthriller, en perfect voor fans van Wie is de Mol? Deze detective bestaat uit de e-mails, berichten en brieven van de leden van de Fairway Players-toneelgroep. Een van hen is inmiddels dood, een ander zit in de gevangenis. Maar is dat wel de schuldige? De echte moordenaar heeft zichzelf allang verraden, en het antwoord ligt verscholen in de tekst.

 

 







Bezoekersreacties:



Silvie Klokgieter (37) op 3 december 2022:
De detective, De hoofdrol van Janice Hallett is een ingenieuze puzzelthriller voor fans van Agatha Christie en Wie is de mol?. In dit dossier vind je de stukken over de schokkende gebeurtenissen rondom The Fairway Players-toneelgroep, en over de dood van een van hun leden. Er zit op dit moment iemand vast voor de moord, maar het lijkt erop dat deze persoon onschuldig is, en dat een aantal duistere geheimen nog niet is onthuld. De moordenaar heeft zichzelf verraden: ergens in deze berg e-mails, berichten en brieven bevindt zich de sleutel tot de oplossing van deze zaak. Misschien wel in de informatie over de benefietavond voor de levensreddende behandeling van kleine Poppy (en de vraag of het opgehaalde geld eigenlijk wel op de goede plek terecht is gekomen), in de e-mails van de leden van de toneelvereniging over twee geheimzinnige nieuwkomers, of zelfs in de correspondentie over de felle strijd om de hoofdrol. Het is duidelijk dat diverse leden iets te verbergen hebben... 'De Hoofdrol' heeft een heel apart concept. Het boek bestaat namelijk alleen maar uit e-mails en berichten, het is dus geen 'gewoon' verhaal. Bijna vooraan in het boek heb je een lijst met alle personages (en dat zijn er behoorlijk veel). Ik had dan in het begin ook even wat moeite om deze allemaal uit elkaar te houden. Het idee van dit verhaal is leuk, want je moet uitzoeken wie de moordenaar is. Echter vond ik deze manier van schrijven toch behoorlijk onduidelijk. De tig mailtjes die geschreven zijn, de vele personages. En daarbij komt ook nog dat het behoorlijk lang duurt voordat er wat spanning komt... Ik denk niet dat dit boek een succes voor mij was, maar dat betekent niet dat het idee natuurlijk erg uniek is! Als je van puzzelen houdt dan is dit zeker een aanrader, maar ik geef toch de voorkeur aan een 'gewoon' geschreven verhaal. Ik wil @xanderuitgevers heel erg bedanken voor dit recensie-exemplaar! Beoordeling: 3,0 ⭐️
Oordeel:

Pas verschenen >
Wie zwijgt...

Wie zwijgt...
Liz Ouwens
(E-book)

IJskoud

IJskoud
Isabel Ashdown

Inktzwart hart

Inktzwart hart
Robert Galbraith

Malibu

Malibu
Nan Adams
(E-book)

Het vakantiehuis

Het vakantiehuis
Noortje Brink
(E-book)

Londen

Londen
Kiki van Dijk

Website Security Test