Stormachtig Berlijn
Evi Dekker

Stormachtig Berlijn

bolcom.pngPrijs: 15.99

logo_bookspot_120x90_2018Prijs: 15.99

ISBN: 9789402708974

Uitgever: HarperCollins

Verwacht: november 2021

Pagina's: 320


Omschrijving:
Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerper. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. 's Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoë. Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...






Stuur mij een bericht wanneer het boek Stormachtig Berlijn verschijnt.

Email:



Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Waar is Grace

Waar is Grace
Emily Elgar

Zwart zout

Zwart zout
Will Dean

Zo een mooi meisje

Zo een mooi meisje
Carla Kovach

Stil maar

Stil maar
Carla Kovach
(Goedkope editie)

Perfecte stilte

Perfecte stilte
Helen Fields

Hellegat

Hellegat
Tica Morgan

De dans van de tulpen

De dans van de tulpen
Ibon Martín
(Midprice)

Het verdwijnpunt

Het verdwijnpunt
Elizabeth Brundage

Website Security Test