De rode parels
Rolina Ombashi

De rode parels

bolcom.pngPrijs: 21.5

logo_bookspot_120x90_2018
Geen Bookspotinfo aanwezig.



ISBN: 9789464503586

Uitgever: Boekscout

Verschenen: maart 2022

Pagina's: 226


Omschrijving:
Het leven van Joanna staat in het teken van veiligheid en geborgenheid. Daar komt abrupt een einde aan wanneer haar verloofde Simon, zoon van een steenrijke zakenmagnaat, door een noodlottig ongeluk om het leven komt. Ondanks dat de wereld van Joanna op zijn kop staat, komt ze er samen met haar zussen, Alexandra en Mary, achter dat er veel meer aan de hand is. Joanna zit in de val en verkeert in groot levensgevaar. Wie was de vrouw op de bijrijdersstoel? Zal het Joanna lukken om haar belagers te slim af te zijn? Wie is eigenlijk die knappe, aantrekkelijke man? En welk geheim draagt Joanna met zich mee?






Oordeel VrouwenThrillers.nl:

Recensie Silvia op 22 april 2022:

Rolina Ombashi is geboren en getogen in het mooie waterdorp Giethoorn. Als laatbloeier onder de schrijvers had ze al vanaf de middelbare school het verlangen ooit een spannend jeugdboek te schrijven. Na twee jeugdboeken te hebben geschreven besloot ze om een thriller voor volwassenen te gaan schrijven. De rode parels is een romantisch verhaal met een tikje spanning, waarin de lezer een inkijkje krijgt in het leven van Joanna. 

In De rode parels maakt de lezer kennis met Joanna. Haar leven staat in het teken van veiligheid en geborgenheid. Maar wanneer haar verloofde Simon, de zoon van een steenrijke zakenmagnaat, door een noodlottig ongeval om het leven komt, verandert haar leven totaal. Samen met haar zussen Mary en Alexandra komt Joanna erachter dat er veel meer aan de hand is dan men aanvankelijk dacht. En als dat allemaal nog niet erg genoeg is moet ze ook nog vluchten. Joanna verkeert namelijk in levensgevaar. 

Rolina Ombashi heeft met De rode parels haar eerste thriller geschreven. Thriller is echter niet de juiste benaming, daarvoor is er te weinig spanning in het verhaal. Het betreft eerder een feelgood roman met veel romantiek en een vleugje spanning. Ombashi hanteert een gemakkelijke, vlotte schrijfstijl, een schrijfstijl die onder andere terug te vinden is in de boeken van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn, en de doorgewinterde thrillerlezer zal deze roman dan ook in deze categorie scharen. De rode parels heeft een mooi uitgewerkte plot, al zitten er wel veel toevalligheden en herhalingen in het boek, lijkt het allemaal wat te gemakkelijk te gaan en is het helaas voorspelbaar. De omgeving wordt in ieder geval tot in detail beschreven en het gevoel zelf aanwezig te zijn in het verhaal is dan ook zeker aanwezig. De personages zijn wat oppervlakkig en komen niet helemaal goed uit de verf. Dat neemt niet weg dat de lezer toch wel kan genieten van deze roman. 

De rode parels is bij uitstek geschikt voor de lezers van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. Een paar uurtjes genieten van een fijn verhaal.

Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Zussen

Zussen
Michelle Frances
(E-book)

Allemaal hoeren

Allemaal hoeren
Franziska Weissenbacher

Slangenkoning

Slangenkoning
Marja Boomstra
(E-book)

Kijk niet achterom

Kijk niet achterom
Joshilyn Jackson

Ik ken jouw geheim

Ik ken jouw geheim
Daphne Benedis-Grab

De onbekende man

De onbekende man
Chantal van Mierlo

Nachtwerk

Nachtwerk
Nora Roberts

Florence

Florence
Kiki van Dijk

Onheilstijding

Onheilstijding
Elly Griffiths

Website Security Test