Golfslag (Ebook)
Noortje Brink

Golfslag

bolcom.pngPrijs: 4.99

logo_bookspot_120x90_2018Prijs: 4.99



Ondertitel: E-book only
ISBN: 9789047206712

Uitgever: Loft Books

Editie: E-book


Omschrijving:
Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. In Golfslag schrijft Vera aan een tweede boek. Haar debuut was een doorslaand succes. Duizenden fans lazen over de door haar bedachte seriemoordenaar die zijn slachtoffers altijd een doosje roze lelieblaadjes toestuurt voordat hij aanvalt. Nu voelt Vera een enorme prestatiedruk die haar bij het schrijven in de weg zit. Sterker nog: de stress maakt haar angstig en ze voelt zich onveilig. Dan ontvangt ze zelfs dreigpost. Op aanraden van haar uitgever boekt ze een schrijfretraite aan de Costa del Sol, maar is ze wel veilig onder de Spaanse zon?






Oordeel VrouwenThrillers.nl:

Recensie Diane op 9 juli 2021:

In Golfslag leren we Vera kennen. Haar eerste boek was een bestseller en nu liggen de verwachtingen van de lezers erg hoog. Heel mooi wordt verwoord welke druk er nu op een auteur ligt. Dan krijgt ze ineens post dat leuk lijkt maar een dreigend karakter blijkt te hebben. Een aanbod om naar de Costa del Sol te gaan laat haar twijfelen. Zal ze dit aanbod aannemen of blijft ze in Nederland om het tweede boek dat ze nu schrijft af te ronden. Maar is ze in Spanje wel veilig? 

Noortje Brink neemt je snel mee in het verhaal. Het personage Vera is niet de gemakkelijkste persoon. Er zijn mensen in haar leven die haar proces tot schrijven gemakkelijker willen maken maar dat vind ze lastig. En dan nog een ex-vriend ...
Ik las Golfslag in delen via Bookchoice en na het lezen van het eerste deel waren de verwachtingen voor de vervolgdelen gegroeid. Over druk op een auteur leggen gesproken. Helaas werden die verwachtingen niet helemaal waargemaakt. Het boek leest erg prettig en gemakkelijk maar alle, soms neurotische gedachten van Vera zitten de spanningsboog een beetje in de weg. Ze is zo bezig met haar stalker dat ze vergeet goed om zich heen te blijven kijken. Noortje Brink blijft wel constant in het opvoeren van de spanning door bij de kern van haar verhaal te blijven. De spanning loopt op en er wordt uitgewerkt naar spannende ontknoping. 
Een heerlijke vakantie thriller om gelezen te hebben maar niet zo spannend als was verwacht na het lezen van het begin.

Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Nog lange niet

Nog lange niet
M.J. Arlidge
(Midprice)

Dag Zus

Dag Zus
Gerlinde Bouwman

Wiegelied

Wiegelied
Floris Kleijne
(E-book)

Zomerfeest bij gaslicht

Zomerfeest bij gaslicht
Floris Kleijne
(E-book)

Parijs

Parijs
Kiki van Dijk

Onder druk

Onder druk
Diverse auteurs

Obscuritas

Obscuritas
David Lagercrantz

Gstaad

Gstaad
Kiki van Dijk
(Goedkope editie)

Website Security Test