X
Pascal Engman

X

bolcom.png
Geen Bol.com info aanwezig.

ISBN: 9789021472102

Uitgever: Volt

Verschenen: 2024

Pagina's: 400

Overige edities:

9789021475806
E-book


Omschrijving:
De vrouw van een profvoetballer wordt vermoord. En ook een jongen uit een buitenwijk met een toekomst als topsporter. Én een lerares die ervan droomt gezien te worden zoals ze is. Om deze zaken op te lossen moet rechercheur Vanessa Frank erachter komen wat de onbekende variabele x is die alles met elkaar verbindt, voordat het te laat is...

X is een spannende reis door het criminele netwerk van de sportindustrie. Met zorgvuldig onderzoek in die wereld als achtergrond heeft Engman een thriller gecreëerd over het genadeloze spel ach­ter de wedstrijden, en over de sterkste drijfveren van een persoon. Voor de lezers van Samuel Bjørk en Jo Nesbø.



Extra informatie:
- Vaness Frank (5)





Bezoekersreacties:



Pas verschenen >
Target

Target
Hanneke Meier
(E-book)

Huisgenoten

Huisgenoten
Marit Vanström

Jij bent de volgende

Jij bent de volgende
Vera Kurian
(Midprice)

Meer cocktailmoorden gebundeld

Meer cocktailmoorden gebundeld
De Moordwijven
(E-book)

De hel

De hel
Carmen Mola

Bonuskind

Bonuskind
Saskia Noort
(Pocket)

Wie zint op wraak

Wie zint op wraak
Bo Svernström
(Pocket)

Molotov cocktail

Molotov cocktail
De Moordwijven
(E-book)

Website Security Test