Het zusje van Louise Jensen: verschijnt 30 mei
Door: A.W. Bruna Uitgevers op 29 maart 2017

Persbericht                                                                                                    Amsterdam | Gepubliceerd op: 27 maart 2017

Een aangrijpende psychologische thriller voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Liane Moriarty. Het zusje van Louise Jensen verschijnt 30 mei.

HET ZUSJE is een beklemmende psychologische thriller die in Engeland razend populair werd. Enkele jaren geleden raakte auteur Louise Jensen gewond bij een ongeluk. Als afleiding voor de pijn en haar beperkte bewegingsvrijheid begon ze met schrijven. Van haar debuutthriller HET ZUSJE werden in Engeland bijna 500.000 exemplaren verkocht en het boek werd een bestseller in Amerika en Canada.


'Ik heb iets vreselijks gedaan, Grace. Ik hoop dat je me kunt vergeven.'   

Grace is de dood van haar beste vriendin Charlie nooit te boven gekomen. Ze wordt achtervolgd door haar laatste woorden. Op zoek naar antwoorden opent ze een doos met persoonlijke aandenkens en brieven van Charlie. Daarna realiseert ze zich dat ze eigenlijk maar heel weinig wist van haar hartsvriendin. Wanneer Grace op zoek gaat naar Charlies vader, komt ze in contact met Anna, die claimt het zusje van Charlie te zijn. Voor Grace voelt het algauw alsof Anna familie is, en door haar komst is het verlies van Charlie iets draaglijker.   

Maar iets klopt er niet... 


 

 


Titel: Het zusje | Auteur: Louise Jensen | Omvang: ca. 320 pagina's | Prijs: € 17,50 | ɪsʙɴ: 978 94 005 0843 9 | Verschijnt: 30 mei 2017 | Ook leverbaar als e-book | Prijs: € 11,99 | ɪsʙɴ: 978 90 449 7611 3 | Ook leverbaar als audioboek | Prijs: € 17,50 | ɪsʙɴ: 978 90 461 7129 5

A.W. Bruna Uitgevers



Bezoekersreacties:
ereader