De vrouw na mij
Persbericht
Door: Luitingh-Sijthoff op 11 juni 2018

Bij uitgeverij Luitingh-Sijthoff is verschenen: De vrouw na mij van Sarah Pekkanen en Greer Hendricks.

Psychologische thriller over het huwelijk, vriendschap en obsessie: voor de lezers van Gone Girl en Het meisje in de trein.


'Een slimme thriller met meesterlijke twists.' - Karin Slaughter

Nellie kan niet praten over de avond die zo mooi begon maar eindigde met de politie. Bij Richard voelt Nellie zich nu veilig. Richard is lief, attend en beschermend. Haar vrienden en moeder vragen zich af of hij niet te mooi is om waar te zijn...

Vanessa woont bij haar tante. Iedere ochtend als ze wakker wordt, slaat de werkelijkheid weer in als een bom. Ze denkt aan Richard en haar vervangster. Wat doen ze nu? En wat zou haar tante doen als ze zou weten wat Vanessa heeft gedaan?

Reacties op De vrouw na mij:

'Een verduveld slimme kat-en muisthriller.' The New York Times Book Review

'Een duizelingwekkende thriller over huwelijk en verraad.'  Lauren Weisberger

'Maak je borst maar nat, want dit boek kun je niet wegleggen.' Glamour

'Fantastisch! Ik zou het 6 sterren willen geven als dat kon.' Lezer op Goodreads


Titelinformatie
De vrouw na mij | Sarah Pekkanen en Greer Hendricks |Paperback| ca.432 p. | € 19,99
ISBN 978 90 245 7623 4 | Verschijningsdatum: juni 2018
prijs, omvang en verschijningsdatum onder voorbehoud

Luitingh-Sijthoff



Bezoekersreacties:

Boeken algemeen
Website Security Test