Hét nieuwe superspannende YA-boek van Jennefer Mellink
Persbericht
Door: LS Amsterdam op 7 mei 2018

Op 24 mei verschijnt Vermoorde onschuld, de waanzinnig spannende thriller van Jennefer Mellink, auteur van de eerder verschenen boeken Gevarenzone, Kwaad bloed en Gebroken.

Ze zeggen dat ik mijn vader heb vermoord. Volgens mij heb ik hem alleen maar gevonden. Maar ik ben daar niet zo zeker van… Negen maanden geleden trof Stephan zijn vader bloedend en levenloos aan op de keukenvloer. Dat moment is het enige waar Stephan nog zeker van is. De rest van zijn herinneringen aan die dag gaat schuil achter een donkere, ondoordringbare muur in zijn hoofd. Nu wordt Stephan door de politie aangewezen als de schuldige van deze brute moord. Er zit voor hem maar één ding op als hij zijn onschuld wil bewijzen: via hypnotherapie achterhalen wat er die dag echt is gebeurd. Maar kan hij wel omgaan met de gruwelijke waarheid die zijn eigen geest voor hem verborgen houdt?

  ‘Jennefer bezit het talent waarmee ze erg goed in de hoofden kan kruipen van haar jonge hoofdpersonages.’ Thrillerlezersblog

‘Door haar ontzettend plezierige schrijfstijl blijf je doorlezen.’
Thrillerlovers.nl "

Een YA-thriller voor meiden én jongens Voor de lezers van Cis Meijer en Margje Woodrow





Jennefer MellinkVermoorde onschuld | Paperback | 208 blz. | ISBN 978 90 245 7851 1 | € 14,99 | e-book | € 9,99 | leeftijd: 14+

LS Amsterdam



Bezoekersreacties:

Kerst 2018
Website Security Test