De beste leugen van Tanen Jones
Persbericht
Door: Uitgeverij Cargo op 20 juni 2020

Op 6 augustus verschijnt De beste leugen van Tanen Jones.

Een fascinerende psychologische thriller voor de fans van Ruth Ware en Lisa Gardner over de complexiteit van zusjesliefde.

Na de dood van haar vader moet Leslie op zoek naar haar zus Robin, die ze al tien jaar niet meer heeft gezien. Alleen als ze samen naar de notaris gaan, hebben ze recht op het geld dat hun vader hun naliet. Maar als Leslie haar zus eindelijk heeft getraceerd, blijkt Robin net daarvoor gestorven aan een overdosis. Wanhopig vertelt Leslie haar verhaal aan Mary, een huisgenote van Robin, en samen bedenken ze een plan om toch de erfenis te kunnen innen, waarbij Mary de rol van Robin speelt. De gelijkenis is goed genoeg, en wat kan er misgaan? Maar dan komt Mary erachter dat Leslie haar niet de volledige waarheid heeft verteld, en dat de opdracht moeilijker en gevaarlijker is dan verwacht. Vanuit het perspectief van drie vrouwen wordt langzaam duidelijk dat niemand de waarheid spreekt. Maar wie vertelt de beste leugen?






Tanen Jones groeide op in Texas en North Carolina. Ze studeerde Amerikaanse geschiedenis en werkt bij een grote uitgeverij in New York. De beste leugen is haar debuut.


'Dit sensationele thrillerdebuut is slim geschreven en angstaanjagend realistisch.'  - Entertainment Weekly

'Een verzengende, fascinerende thriller over duistere familiebanden. De beste leugen is een nacht binge-reading waard.' - Julia Heaberlin, auteur van Black eyed Susan



foto auteur @ Rachel Thalia


De beste leugen | Tanen Jones | ISBN 9789403187709 | € 17,50 | 352 blz.


Uitgeverij Cargo



Bezoekersreacties:

Website Security Test