Zwart zout
Persbericht
Door: Uitgeverij AW Bruna op 12 juli 2021

Op 14 september verschijnt Zwart zout, het onweerstaanbaar spannende vervolg op De jacht van Will Dean.

De tweede Tuva-thriller van Will Dean is een onweerstaanbare combinatie van geraffineerd Brits thrillerwerk en de onmiskenbare sfeer van Scandithrillers.
  • Voor de liefhebbers van Robert Bryndza en Jørn Lier Horst 
  • Echte Scandi noir - geschreven door een Brit 


TWEE LICHAMEN 

Eén zelfmoordgeval. Eén moord in koelen bloede. Zit er een verband tussen deze twee zaken? En wie heeft het eigenlijk voor het zeggen in het Zweedse dorp Gavrik? 

TWEE DROPJES 

Zwarte zoute Grimberg-dropmunten bedekken de ogen van de vermoorde man. De hashtags #Veerman en #Dropmoord worden trending en de lokale bevolking begint munitie te hamsteren. 

TWEE WEKEN 

Tuva Moodyson, de dove verslaggever bij de lokale krant, heeft twee weken om de zaken te onderzoeken voordat ze met haar nieuwe baan in het zuiden van het land begint. Een sneeuwstorm zorgt dat Gavrik volledig is afgesloten van de bewoonde wereld. De inwoners, die al onrustig zijn door het gebeurde, voelen zich geïsoleerder en angstiger dan ooit. Tuva waagt zich in de Grimberg-fabriek om de moordenaar te stoppen, voordat ze het dorp voorgoed zal verlaten. Maar… zal de Veerman haar laten gaan?





Will Dean groeide op in de East Midlands en had op achttienjarige leeftijd al in negen verschillende dorpen gewoond. Na zijn studie Rechten werkte hij een tijd in Londen, voor hij voor de liefde naar Zweden emigreerde. Voor zijn gezin bouwde hij er eigenhandig een houten huis, diep in de bossen in een zeer afgelegen stuk van het land. Het dichtstbijzijnde dorp is enkele uren rijden. Vanuit deze basis schrijft hij zijn thrillers. Will is eveneens een obsessief lezer. Zijn debuutthriller De jacht was een internationale bestsellersensatie.


Over De jacht: 

 'De jacht is een Scandithriller van grote schoonheid; het is spannend, snel en onvoorspelbaar. Samen met de dove heldin zoeken wij mee vanaf het puntje van onze stoel.' - Thrillzone


 

Zwart zout  Will Dean – ISBN 9789400512115 –  488 blz. -  € 21,99 

Uitgeverij AW Bruna



Bezoekersreacties:

Website Security Test